• "Szkoła da się lubić"

•

W roku szkolnym 2018/2019 kontynuowane będą zajęcia projektu-„ Szkoła da się lubić” realizowanego przez Gminę Płośnica w ramach:

Oś Priorytetowa 2: KADRY DLA GOSPODARKI

Działanie 2.2: Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów

Poddziałanie 2.2.1: Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów - projekty konkursowe

Priorytet inwestycyjny 10i: Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz zapewnianie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji elementarnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, z uwzględnieniem formalnych, nieformalnych i pozaformalnych ścieżek kształcenia umożliwiających ponowne podjęcie kształcenia i szkolenia.

Projekt jest skierowany do uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej      w Niechłoninie, Płośnicy, Wielkim Łęcku oraz Gimnazjum w Gródkach przez udział w zajęciach skutkujących wzrostem poziomu kompetencji kluczowych                     i zastosowanie nowatorskich metod i środków w tym TIK, jak również eksperymentalnych metod nauczania i zwiększenie kompetencji nauczycieli            w okresie realizacji projektu.

Projekt„ Szkoła da się lubić”   realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.